Automobilio spynos keitimas

Pas mus, itin greitas atliekamas automobilio spynos keitimas ir remontas. Taisome ir keičiame visų markių automobilių durų ir užvedimo spynas ar užraktus. Mūsų automobilio spynos keitimo meistrai, naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką  įrangą, keičia įvairių automobilių spynas, užraktus ir raktus. Sugedus ar užstrigus automobilio durų ar užvedimo spynelei ar pametus automobilio raktus – mūsų specialistai gali atidaryti, suremontuoti bei pakeisti reikiamą spyną. Esant poreikiui galime išmontuoti ir sutvarkyti automobilio užvedimo spynelę ir pagaminti naujus Jūsų automobilio raktus.

Profesionalus ir greitas automobilio spynos keitimas

Automobilio spynos keitimas, mūsų įmonėje teikiamas jau 23 metų, todėl žinome visus niuansus, kaip saugiai ir tvarkingai, nepadarant žalos, tinkamai atlikti automobilių spynų keitimą, remontą ir programavimą. Automobilio spynos keitimas gali būti atliekamas bet kokio tipo ir markės automobiliams:
>Automobilio spynos keitimas, kai nulaužtas raktas užvedimo spynelėje;
>Automobilio spynos keitimas, kai nulaužtas raktas užvedimo durelėse;
>Automobilio spynos keitimas ir remontas, kai automobilio spyna nereaguoja į centrinį užraktą;
>Automobilio spynos keitimas ir remontas, kai durų spynelė neveikia.

Automobilio spynos keitimą atlieka patyrę specialistai

Visi mūsų įmonės automobilių spynų keitimo meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų renginiuose. Visiems automobilio spynos keitimo ir taisymo darbams suteikiame kokybės garantiją.

Mobilus automobilio spynos keitimas - Vilniuje

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas automobilio spynos keitimo ar remonto paslaugas. Mūsų specialistai naudoja modernią, sertifikuotą įrangą, todėl automobilio spynos keitimas atliekamas itin greitai ir saugiai.

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
VISIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJAS
Dirbame VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Spynų keitimo paslaugas teikiame: 26 metų.

Žiūrėti video

Esant poreikiui į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga.

Kviečiame susisiekti

Su mūsų komanda, greitai išspręsite visus spynų atrakinimo, keitimo ir remonto klausimus.
Jus konsultuoja ir priima užsakymus:
Jakov Kapustin
Patirtis 26 metų

Pagalba 24/7:

Mob.: +370 638 08888

Tel.: +370 5 265 0555

El. p.: sos.atrakinimas@gmail.com 

GREITA UŽKLAUSA

Mūsų biuro adresas:

V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Žemėlapis

Mūsų biuras įsikūres: V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius
Jeigu turite klausimų, kaip atvykti kviečiame susisiekti: 8 (638) 08888
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.