Avarinis durų spynų atrakinimas

Pas mus greitai ir itin kokybiškai atliekamas visų tipų durų spynų avarinis atrakinimas. Be rakto galime atrakinti sudėtingiausias durų spynas. Naudojama įranga ir ilgametė patirtis, leidžia be jokios žalos Jūsų turtui atrakinti: durų, automobilių bei seifų spynas ar užraktus. Bet kokio tipo durų spynas atrakiname nepažeisdami užrakto. Esant poreikiui pagal, Jūsų turimą spyną, galime pagaminti naujus raktus. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime atrakinti Jūsų durų spynas.

Profesionaliai ir greitai atliekamas visų tipų durų spynų avarinis atrakinimas.

>Namo durų spynų avarinis atrakinimas;
>Buto durų spynų avarinis atrakinimas;
>Vartų, vartelių spynų avarinis atrakinimas;
>Garažų spynų avarinis atrakinimas;
>Biuro durų spynų avarinis atrakinimas.

Taip pat pas mus atliekamas:
>Šarvuotų durų spynų avarinis atrakinimas;
>Seifinių durų spynų avarinis atrakinimas;
>Metalinių durų spynų avarinis atrakinimas;
>Automobilių durų spynų avarinis atrakinimas.

Durų spynų avarinis atrakinimas:

Atrakinę spynos vidinį užraktą, išmontuojame pačią spyną ir esant poreikiui, jeigu raktas pamestas ar nulūžęs, pagaminame naujus raktus. Dažnai pametus durų spynos raktą rekomenduojame pakeisti ir užrakto kodą. Papildomai galime Jūsų spyną apsaugoti nuo pragręžimo. Jeigu sugedusi Jūsų durų spyna, ją galime pataisyti, o esant poreikiui ir pakeisti nauja. Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl Jūsų durų spynų atrakinimo, keitimo ar remonto galite į mus kreiptis bet kuriuo metu. Dirbame: 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.

Mobilus durų spynų avarinis atrakinimas

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas durų spynų remonto, keitimo ir avarinio atrakinimo paslaugas. Mūsų avarinio atrakinimo specialistai naudoja modernią, sertifikuotą įrangą, todėl bet kokio tipo durų spynų atrakinimas ar kekitimas atliekamas itin greitai. Mūsų įmonės spynų keitimo meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei raktininkų asociacijų renginiuose. 

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
VISIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJAS
Dirbame VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Spynų keitimo paslaugas teikiame: 26 metų.

Žiūrėti video

Esant poreikiui į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga.

Kviečiame susisiekti

Su mūsų komanda, greitai išspręsite visus spynų atrakinimo, keitimo ir remonto klausimus.
Jus konsultuoja ir priima užsakymus:
Jakov Kapustin
Patirtis 26 metų

Pagalba 24/7:

Mob.: +370 638 08888

Tel.: +370 5 265 0555

El. p.: sos.atrakinimas@gmail.com 

GREITA UŽKLAUSA

Mūsų biuro adresas:

V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Žemėlapis

Mūsų biuras įsikūres: V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius
Jeigu turite klausimų, kaip atvykti kviečiame susisiekti: 8 (638) 08888
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.