Avarinis vartų spynų atrakinimas

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas vartų spynų atrakinimo, keitimo ir remonto paslaugas. Mūsų specialistai naudoja sertifikuotą įrangą, todėl bet kokio tipo vartų spynos atrakinimas ar keitimas atliekamas itin greitai ir kokybiškai. Visiems vartų spynų atrakinimo,  keitimo ir taisymo darbams suteikiame kokybės garantiją. Mūsų įmonės vartų spynų atrakinimo specialistai gali suremontuoti ir pakeisti bet kokio sudėtingumo vartų užraktus ir spynas. Esant poreikiui pagal Jūsų turimą vartų spyną galime pagaminti naujus raktus.

Avarinis vartų spynų atrakinimas, keitimas ir remontas – VISĄ PARĄ

Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime pakeisti ar sutaisyti Jūsų vartų spyną. Dėl vartų spynų avarinio atrakinimo, keitimo ir remonto galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis dienomis. Avarinis vartų spynų atrakinimas, keitimas ir remontas atliekamas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Mūsų įmonės vartų spynų atrakinimo, keitimo ir remonto meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei raktininkų asociacijų renginiuose. 

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
VISIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJAS
Dirbame VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Spynų keitimo paslaugas teikiame: 26 metų.

Žiūrėti video

Esant poreikiui į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga.

Kviečiame susisiekti

Su mūsų komanda, greitai išspręsite visus spynų atrakinimo, keitimo ir remonto klausimus.
Jus konsultuoja ir priima užsakymus:
Jakov Kapustin
Patirtis 26 metų

Pagalba 24/7:

Mob.: +370 638 08888

Tel.: +370 5 265 0555

El. p.: sos.atrakinimas@gmail.com 

GREITA UŽKLAUSA

Mūsų biuro adresas:

V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Žemėlapis

Mūsų biuras įsikūres: V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius
Jeigu turite klausimų, kaip atvykti kviečiame susisiekti: 8 (638) 08888
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.