Garažų spynų keitimas

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas garažų vartų spynų taisymo ir keitimo paslaugas. Mūsų specialistai naudoja modernią, sertifikuotą įrangą, todėl bet kokio tipo garažų vartų spynų keitimas atliekamas itin greitai ir saugiai.

Garažų spynų keitimas – VISĄ PARĄ

Mūsų avarinio atrakinimo meistrai garažų durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl garažų vartų spynų keitimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime pakeisti ar sutaisyti Jūsų garažo vartų spyną. Mūsų garažų vartų spynų keitimo specialistai gali sutaisyti ir pakeisti bet kokio sudėtingumo spynas. Esant poreikiui pagal Jūsų turimą garažo vartų spyną galime pagaminti naujus raktus.

Garažų vartų spynų keitimas, su kokybės garantija – visi garažų vartų spynų keitimo darbai atliekami be jokios žalos Jūsų turtui. Pas mus profesionaliai ir greitai atliekamas visų tipų garažo vartų spynų keitimas.

>Garažų vartų spynų keitimas šarvuotoms durims;
>Garažų vartų spynų keitimas seifinėms durims;
>Garažų vartų spynų keitimas metalinėms durims;
>Garažų vartų spynų keitimas medinėms durims;
>Garažų vartų spynų keitimas skilinėms durims.

Garažų vartų spynų keitimą atlieka patyrę spynų keitimo specialistai

Mūsų įmonės garažų vartų spynų keitimo meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolat tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų renginiuose. Visiems garažo vartų spynų keitimo ir taisymo darbams suteikiame kokybės garantiją.

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
VISIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJAS
Dirbame VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Spynų keitimo paslaugas teikiame: 26 metų.

Žiūrėti video

Esant poreikiui į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga.

Kviečiame susisiekti

Su mūsų komanda, greitai išspręsite visus spynų atrakinimo, keitimo ir remonto klausimus.
Jus konsultuoja ir priima užsakymus:
Jakov Kapustin
Patirtis 26 metų

Pagalba 24/7:

Mob.: +370 638 08888

Tel.: +370 5 265 0555

El. p.: sos.atrakinimas@gmail.com 

GREITA UŽKLAUSA

Mūsų biuro adresas:

V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Žemėlapis

Mūsų biuras įsikūres: V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius
Jeigu turite klausimų, kaip atvykti kviečiame susisiekti: 8 (638) 08888
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.