Seifų spynų keitimas

Taisome ir keičiame visas seifo spynas ar užraktus. Mūsų seifų meistrai, naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką  įrangą, atstato seifo kodus, perkoduoja seifų kodines spynas, keičia seifų spinas, užraktus ir raktus. Taip pat gaminame visų tipų seifų raktus.

Profesionalus seifų spynų keitimas

Seifų spynų keitimas, mūsų įmonėje jau teikiamas 25 metus, todėl žinome visus niuansus, kaip saugiai ir tvarkingai, nepadarant žalos, tinkamai atlikti seifų spynų keitimą, remonotą ir programavimą. Seifų spynų keitimas gali būti atliekamas bet kokio tipo ir sudėtingumo seifui.

 

Keičiame ir remontuojame:
>Seifų spynas;
>Seifų užraktus;
>Seifų duris.

 

Teikiame šias paslaugas:
>Seifų spynų keitimas, pametus seifo raktą;
>Seifų spynų keitimas ir remontas, sugedus elektroniniui seifo užraktui;
>Seifų spynų keitimas ir remontas, kai neveikia elektroninis seifo kodas;
>Seifų spynų keitimas ir remontas, kai neveikia seifo durų spynelė ir patekti į seifą nėra galimybės;
>Seifų spynų keitimas, kai nulaužtas raktas liko seifo durelėse.

 

Pas mus greitai ir itin kokybiškai atliekamas visų tipų seifų spynų keitimas. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime pakeisti ar suremontuoti Jūsų seifo spyną. Mūsų seifų spynų keitimo specialistai gali suremontuoti ir pakeisti bet kokio sudėtingumo seifo spynas. Esant poreikiui pagal Jūsų turimą seifo spyną galime pagaminti naujus raktus.

Mobilus seifų spynų keitimas

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas seifų durų, spynų taisymo ir keitimo paslaugas. Mūsų specialistai naudoja modernią, sertifikuotą įrangą, todėl bet kokio tipo seifų spynų keitimas atliekamas itin greitai ir saugiai.

Seifų spynų keitimas – VISĄ PARĄ

Mūsų avarinio atrakinimo meistrai seifų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl seifų spynų keitimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis. Seifų spynų keitimo paslaugas teikiame jau 20 metų, per šį laikotarpį užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir teigiamas rekomendacijas. Itin kokybiškai atliekame visus seifų spynų taisymo, atrakinimo ar keitimo darbus.

Seifų spynų keitimą atlieka patyrę seifų priežiūros specialistai

Mūsų įmonės seifų spynų keitimo meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų renginiuose. Visiems seifų spynų keitimo ir taisymo darbams suteikiame kokybės garantiją.

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
VISIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJAS
Dirbame VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Spynų keitimo paslaugas teikiame: 26 metų.

Žiūrėti video

Esant poreikiui į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga.

Kviečiame susisiekti

Su mūsų komanda, greitai išspręsite visus spynų atrakinimo, keitimo ir remonto klausimus.
Jus konsultuoja ir priima užsakymus:
Jakov Kapustin
Patirtis 26 metų

Pagalba 24/7:

Mob.: +370 638 08888

Tel.: +370 5 265 0555

El. p.: sos.atrakinimas@gmail.com 

GREITA UŽKLAUSA

Mūsų biuro adresas:

V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Žemėlapis

Mūsų biuras įsikūres: V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius
Jeigu turite klausimų, kaip atvykti kviečiame susisiekti: 8 (638) 08888
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.